Cenová transparentnost s novým ceníkem

Transparentní ceník ke stažení? Od advokáta? To přeci není, ne?

Ale je! Pro naše klienty totiž chceme jen to nejlepší – a tím nemyslíme jen poskytované právní služby, ale celou spolupráci s námi. Nějaké právní záležitosti se mohou jevit poměrně nejasně a nemusí být vždy spojené s pozitivní zkušeností. Právě to je důvodem, proč našim klientům chceme nabídnout alespoň jeden stabilní bod při řešení svých práv a nároků.

Po navázání licencovaného partnerství s advokátní kanceláří trustberg, jsme se rozhodli pro obdobný ceníkový model: the price list.

Zaměřujeme se na odvětví obchodního a korporátního práva, pojištěneckou sféru a joint-venture. Společně s tím si však uvědomujeme, že čas našich klientů je cenný. Tímto krokem chceme minimalizovat nedotažené nabídky či poptávky a podpořit detabuizaci odměňování advokátů, abychom činili právní služby více lidské. V Tschöpl & Partner si stojíme za cenovou transparentností.

Vzhledem k tomu, že se ceník bude aplikovat zejména u věcí s přeshraničním prvkem a kauz týkající se našeho licencovaného partnerství, jsou ceny uvedené v EUR. Upozorňujeme na výhradu individuálního nacenění a výhradu s ohledem na vyhlášku č. 177/1996 Sb., advokátní tarif.

Ceník si můžete stáhnout zde: https://tschopl.cz/cenik/