Zase rosteme, a proto hledáme koncipienta/ku pro pražskou pobočku

Jsme advokátní kancelář působící na trhu od roku 2001. Během této doby jsme si vybudovali stálou klientelu, se kterou spolupracujeme v řadě oblastí práva (např. obchodní, daňové, trestní, dědické, pracovní, rodinné atd.). Ve spolupráci s našimi zahraničními kolegy zajišťujeme rovněž právní a daňové poradenství zejména v německy hovořících částech Evropy tzv. z jedné ruky.

 

PROČ JÍT K NÁM? U nás se toho opravdu hodně naučíte. Široký záběr činnosti Vám umožní si vybrat a specializovat se v oblastech práva, které Vás baví nebo Vás budou zajímat. Budete vést samostatně své kauzy, ve složitých případech Vám starší kolegové vždy rádi poradí. Účast na soudních jednáních či výsleších u policie (i mimo Prahu) není v naší kanceláři výjimkou. Nabízíme kvalitní a širokou průpravu na advokátní zkoušky, a pokud byste se rozhodli jednoho dne založit vlastní kancelář, získáte u nás představu o tom, co vše založení a řízení advokátní kanceláře obnáší. Naši koncipienti mají více než 90% úspěšnost u advokátních zkoušek a s řadou z nich pokračujeme v dalším profesním růstu a advokátní spolupráci.

 

NABÍZÍME FÉROVÉ OHODNOCENÍ A PERSPEKTIVU: U nás si na sebe musíme vydělat, a tudíž kolik si vyděláte, záleží hodně na Vaší pracovitosti a efektivitě. Dostanete fixní mzdu a k ní odměny podle kvality odvedené práce.

 

CO NABÍZÍMÉ DÁLE? Víme, že dostatek odpočinku a spokojenost v osobním životě má vliv na práci, kterou odvádíte a proto lze po dohodě pracovní dobu přizpůsobit Vašim potřebám. Delší vysedávání v kanceláři je výjimkou, to velmi záleží na Vaší schopnosti si zorganizovat práci a čas. Pokud zrovna nebudete mít schůzku s klientem nebo jednání u soudu, máme otevřený přístup k home office a různým formám coworkingu.

 

CO POŽADUJEME? Hledáme týmového hráče, kterého bude právo bavit, bude mít chuť hledat judikáty, články a nespokojí se s odpovědí „to nejde“. Potřebujeme, abyste si svou práci uměli zorganizovat, neboť není nic horšího, než když se kvůli nepozornosti nebo zmatku právo klienta promlčí. Vzhledem k naší mezinárodní klientele, potřebujeme, abyste uměli alespoň anglicky. Pokud budete umět německy nebo dokonce budete umět oba dva jazyky dohromady nebo ještě k tomu mít znalost právní terminologie v těchto jazycích, budete mít nad ostatními uchazeči velkou výhodu. Řidičské oprávnění je výhodou, nikoli však podmínkou. Předchozí praxe v advokátní kanceláři je vítána. Požadujeme ukončené vzdělání v oboru právo nebo alespoň mít těsně před jeho ukončením.

 

Nástup možný ihned, případně dle domluvy.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na: barbora.komendova@tschopl.cz